Kontakta oss

Du är alltid varmt välkommen att höra av dig. Vi finns här för att svara på dina frågor.

Besök eller kontakta oss

Växelns öppettider:
Måndag- fredag 09.00-15.00(Lunch 12.00-13.00)
Telefon: 0143-292 20

Huvudkontor:
Snickarvägen 8
592 41 Vadstena

Produktion:
Industrivägen 6
592 41 Vadstena

Eftermarknad

Har du stött på problem med någon av våra produkter så finns vi alltid till hands för att hjälpa dig på bästa tänkbara sätt. Klicka på knappen här nedanför, fyll i och skicka formuläret till vår eftermarknadsavdelning. Försök att lämna så fullständiga uppgifter som möjligt vilket underlättar vårt arbete med att hjälpa dig.

Försäljning

Christoffer Karlsson

Christoffer Karlsson
Försäljningschef
0143-292 42
christoffer.karlsson@teknova.se

Jens Norr

Jens Norr
Försäljning Entreprenad
0143-292 32
jens.norr@teknova.se

Johan Fyhr

Johan Fyhr
Försäljning Entreprenad
0143-552140
johan.fyhr@teknova.se

Peter Ström

Peter Ström
Försäljning Entreprenad
0143-599101
peter.strom@teknova.se

Kenneth Larsson

Kenneth Larsson
Försäljning Entreprenad
0143-292 46
kenneth.larsson@teknova.se

Staffan Leo

Staffan Leo
Försäljning Tillval/Privat
0143-292 23
staffan.leo@teknova.se

Pontus Ivarsson

Pontus Ivarsson
Försäljning Våtrum
0143-292 69
pontus.ivarsson@teknova.se

Marcus Gustafsson

Marcus Gustafsson
Kalkylator / Försäljning plåt
0143-599109
marcus.gustafsson@teknova.se

Projektering

Niklas Johansson

Niklas Johansson
Projektledare Entreprenad
0143-599100
niklas.johansson@teknova.se

Adam Scherling

Adam Scherling
Projektledare Entreprenad
0143-29240
adam.scherling@teknova.se

Magnus Carlsson

Magnus Karlsson
Projektledare Entreprenad
0143-552151
magnus.karlsson@teknova.se

Sefik Mehinovic

Sefik Mehinovic
Projektledare Våtrum
0143-29243
sefik.mehinovic@teknova.se

Alexander Gimell

Alexander Gimell
Projektledare Entreprenad
0143-599117
alexander.gimell@teknova.se

Produktion

Jens Karlsson

Jens Karlsson
Inköp
0143-29231
jens.karlsson@teknova.se

Roine Lundborg

Roine Lundborg
Gods Avgående
0143-29245
roine.lundborg@teknova.se

Kjell Johansson

Kjell Johansson
Gods Ankommande
0143-552157
lager@teknova.se

Ledning / Administration

Marcus Laurent

Marcus Laurent
VD / Produktionschef
0143-29227
marcus.laurent@teknova.se

Annica Johansson

Annica Johansson
Controller
0143-29221
annica.johansson@teknova.se

Markus Karlborg

Markus Karlborg
Kvalitets / Miljöchef
0143-29254
markus.karlborg@teknova.se

Peter Svensson

Peter Svensson
IT chef / Produktionsplanering
0143-29257
peter.svensson@teknova.se

Cecilia Johansson

Cecilia Johansson
Marknad / Ekonomi
0143-29247
cecilia.johansson@teknova.se

Bengt-Göran Johansson
Senior advisor
0143-29229
bg.johansson@teknova.se