Kontakta oss

Teknova finns här för att svara på dina frågor gällande balkongräcken, balkonginglasning, fönsterbyten och våtrumskassetter!

Genom egen tillverkning levererar vi skräddarsydda och flexibla produkter till dig som kund!

Du är alltid varmt välkommen att höra av dig!

Besök eller kontakta oss

Växelns öppettider:
Måndag- fredag 09.00-15.00(Lunch 12.00-13.00)
Telefon: 0143-292 20

Huvudkontor:
Snickarvägen 8
592 41 Vadstena

Produktion:
Industrivägen 6
592 41 Vadstena

Eftermarknad

Har du stött på problem med någon av våra produkter så finns vi alltid till hands för att hjälpa dig på bästa tänkbara sätt. Klicka på knappen här nedanför, fyll i och skicka formuläret till vår eftermarknadsavdelning. Försök att lämna så fullständiga uppgifter som möjligt vilket underlättar vårt arbete med att hjälpa dig.

Försäljning

Pontus Ivarsson

Pontus Ivarsson
Försäljningschef
0143-292 69
070-347 05 70
pontus.ivarsson@teknova.se

Jens Norr

Jens Norr
Försäljning Entreprenad
0143-292 32
070-307 96 98
jens.norr@teknova.se

Christoffer Karlsson

Christoffer Karlsson
Försäljning Entreprenad/Marknad
0143-292 42
073-072 31 00
christoffer.karlsson@teknova.se

Alexander Gimell

Alexander Gimell
Försäljning/Projektledning Entreprenad
0143-599117
070-630 76 68
alexander.gimell@teknova.se

Tommy Kroon
Försäljning Entreprenad
0143-292 46
079-411 66 06
tommy.kroon@teknova.se

Staffan Leo

Staffan Leo
Försäljning Tillval/Privat
0143-292 23
070-680 45 05
staffan.leo@teknova.se

Marcus Gustafsson

Marcus Gustafsson
Kalkylator / Försäljning plåt
0143-59 91 09
079-411 66 06
marcus.gustafsson@teknova.se

Projektering

Adam Scherling

Adam Scherling
Projektledare Entreprenad
0143-292 40
076-139 16 84
adam.scherling@teknova.se

Magnus Carlsson

Magnus Karlsson
Projektledare Entreprenad
0143-55 21 51
072-080 14 34
magnus.karlsson@teknova.se

Sefik Mehinovic

Sefik Mehinovic
Projektledare Våtrum
0143-292 43
070-334 00 66
sefik.mehinovic@teknova.se

Produktion

Ledning / Administration