Kontakta oss

Du är alltid varmt välkommen att höra av dig. Vi finns här för att svara på dina frågor.

Besök eller kontakta oss

Växelns öppettider:
Måndag- fredag 09.00-15.00(Lunch 12.00-13.00)
Telefon: 0143-292 20

Huvudkontor:
Snickarvägen 8
592 41 Vadstena

Produktion:
Industrivägen 6
592 41 Vadstena

Eftermarknad

Har du stött på problem med någon av våra produkter så finns vi alltid till hands för att hjälpa dig på bästa tänkbara sätt. Klicka på knappen här nedanför, fyll i och skicka formuläret till vår eftermarknadsavdelning. Försök att lämna så fullständiga uppgifter som möjligt vilket underlättar vårt arbete med att hjälpa dig.

Försäljning

Pontus Ivarsson

Pontus Ivarsson
Försäljningschef
0143-292 69
070-347 05 70
pontus.ivarsson@teknova.se

Jens Norr

Jens Norr
Försäljning Entreprenad
0143-292 32
070-307 96 98
jens.norr@teknova.se

Johan Fyhr

Johan Fyhr
Försäljning Entreprenad
0143-55 21 40
070-193 98 43
johan.fyhr@teknova.se

Christoffer Karlsson

Christoffer Karlsson
Försäljning Entreprenad/Marknad
0143-292 42
073-072 31 00
christoffer.karlsson@teknova.se

Peter Ström

Peter Ström
Försäljning Entreprenad
0143-59 91 01
070-310 24 29
peter.strom@teknova.se

Staffan Leo

Staffan Leo
Försäljning Tillval/Privat
0143-292 23
070-680 45 05
staffan.leo@teknova.se

Marcus Gustafsson

Marcus Gustafsson
Kalkylator / Försäljning plåt
0143-59 91 09
079-411 66 06
marcus.gustafsson@teknova.se

Projektering

Niklas Johansson

Niklas Johansson
Entreprenadchef
0143-59 91 00
070-565 01 10
niklas.johansson@teknova.se

Adam Scherling

Adam Scherling
Projektledare Entreprenad
0143-292 40
076-139 16 84
adam.scherling@teknova.se

Magnus Carlsson

Magnus Karlsson
Projektledare Entreprenad
0143-55 21 51
072-080 14 34
magnus.karlsson@teknova.se

Sefik Mehinovic

Sefik Mehinovic
Projektledare Våtrum
0143-292 43
070-334 00 66
sefik.mehinovic@teknova.se

Alexander Gimell

Alexander Gimell
Projektledare Entreprenad
0143-599117
070-630 76 68
alexander.gimell@teknova.se

Produktion

Roine Lundborg

Roine Lundborg
Gods Avgående
0143-292 45
070-533 15 42
roine.lundborg@teknova.se

Kjell Johansson

Kjell Johansson
Gods Ankommande
0143-552157
070-643 04 30
lager@teknova.se

Ledning / Administration

Marcus Laurent

Marcus Laurent
VD / Produktionschef
0143-292 27
070-471 35 60
marcus.laurent@teknova.se

Annica Johansson

Annica Johansson
Controller/HR
0143-292 21
070-310 95 21
annica.johansson@teknova.se

Markus Karlborg

Markus Karlborg
Produktionschef
0143-292 54
070-508 10 61
markus.karlborg@teknova.se

Peter Svensson

Peter Svensson
IT chef / Produktionsplanering
0143-292 57
070-680 14 43
peter.svensson@teknova.se

Cecilia Johansson

Cecilia Johansson
Marknad / Ekonomi
0143-292 47
070-310 95 26
cecilia.johansson@teknova.se

Bengt-Göran Johansson
Senior advisor
0143-292 29
070-310 94 10
bg.johansson@teknova.se